Bu alanda eğitim belgesine gerek kalmadı!

Bu alanda eğitim belgesine gerek kalmadı!

ABONE OL
25 Nisan 2021 13:30
Bu alanda eğitim belgesine gerek kalmadı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitki koruma ürünleri denemelerinde görevlendirilecek personel için bilgi, belge istenmeyecek Bitki koruma ürünleri deneme yetki belgesi almak isteyen tüzel kişilerden, bu alanda görevlendirilecek personelin listesiyle söz konusu personelin eğitim durumlarını gösteren bilgi ve belge talep edilmeyecek.

Tarım ve Orman Bakanlığının “Bitki Koruma Ürünleri ile İlgili Yapılacak Denemeler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği” Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Buna göre, bitki koruma ürünleri deneme yetki belgesi almak isteyen tüzel kişilerden yapılacak denemelerin planlanması, yürütülmesi, değerlendirilmesi ve raporlanması konularında görevlendirilecek personelin listesiyle bu personelin eğitim durumlarını gösteren bilgi ve belge istenmeyecek.

Öte yandan, “Bitki Koruma Ürünlerinin Ruhsatlandırılması ve Piyasaya Arzı Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” de Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.