EN İYİ, EN GÜÇLÜ     TANITIM İÇİN STÜDYO EN

EN İYİ, EN GÜÇLÜ TANITIM İÇİN STÜDYO EN

ABONE OL
10 Mart 2021 15:02
EN İYİ, EN GÜÇLÜ     TANITIM İÇİN STÜDYO EN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şüphesiz değişim, dönüşüm, etkileşim ve yenilik kainatın en önemli geleneklerinden birisidir. Hayatın her alanında olduğu gibi finans, ekonomi, reklam, tanıtım ve ticaret alanında da değişim, dönüşüm ve yenilik kaçınılmaz bir gerçektir.

Az veya çok, yavaş veyahut hızlı; her şey, her an değişiyor. Gezegenler, iklimler, bitki örtüleri, toprak, deniz, su, insan, canlı veya cansız bütün varlıklar sürekli değişiyor, gelişiyor, yenileniyor… İnsanoğlu yaratılmışlar içerisinde en meraklısı ve bilgiye en çok muhtaç olanı. Tarihin hiçbir döneminde merakını yitirmeyen ve sürekli yeni bilgiye muhtaç olan insanoğlu hep yeni arayışlar peşinde koşuyor. Bu denli iştiyak ve merak bir araya gelince de değişim, dönüşüm ve yenilikler kaçınılmaz oluyor. Ayrıca son çeyrek asırda dünya nüfusunun maksimum seviyeye ulaşması ile birlikte sorunların daha da artmış olması yeni arayışlara, buluşlara ve yeniliklere kapı aralıyor. Tabi her dezavantaj beraberinde yeni bir takım avantaj ve fırsatları doğuruyor, çarelerin üretilmesine olanak tanıyor. Söz konusu reklam ve tanıtım olduğunda ise bu değişim ve yenilik daha da hız kazanıyor.

EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN DÖNEMDE STÜDYO EN

Türkiye’de reklam ve tanıtım alanında çok ciddi sorunların olduğu aşikar. Bu alandaki sorunların faturası karşımıza çok değişik biçimlerde çıkabilmekte. Ekonomideki kötüleşmeden tutunda, ticari hayattaki olumsuzluklar, işsizlik, fakirleşme, suç oranındaki artış, yozlaşma ve pek çok sorun direk ve indirek etkileşim, kötü reklam ve negatif tanıtımla ilgili aslında…Üzücü olan ise; günümüze kadar geçen süreçte tanıtım ile reklam alanındaki değişim ve dönüşüm ihtiyaç ve gerekliliğe göre değil; malesef günü kurtarma, statüko ve sıradanlığa kurban edilmiştir.

İşte bu alanda sürekli karanlıktan şikayet etmek yerine, mum yakmak maksadıyla son derece idealist, nitelikli, işinin ehli, liyakat sahibi, yenilikçi uzman bir kadro çıkıyor karşımıza… Amaçları ise kendi alanlarında en yeni, en iyi, en moder, en güçlü ve en etkili tanıtım ile reklamı en sıradışı biçimde yapmak. Bu amaçları gerçekleştirmek için de son derece modern ve çok güçlü bir altyapı ile birlikte ciddi marka oluşturmayı başarmışlar: Stüdyo En… Şimdi sektörün öncüsü ve lideri olma hedefiyle emin adımlarla ilerliyorlar.

Mevcutlardan bariz farkı olan Stüdyo En’i benzersiz kılan gerçeklik ise şöyle: Marka olma ve iş hacmini arttırma hedefindeki bir firmanın, bir kuruluşun reklam ve tanıtım alanındaki bütün ihtiyaçlarını A’dan Z’ye Stüdyo En çatısı altında eksiksiz biçimde gerçekleştirmek mümkün.

TANITIM VE REKLAMDA EN MODERN KURULUŞ: STÜDYO EN

Stüdyo En, her geçen gün değişen ve gelişen yeni dünyanın hedef kitlelerine ulaşma çabasına destek olma, katkı sunma hatta niş pazarlar keşfinde yanında olmayı hedefliyor… Analiz, ürüne uygun doğru mecra seçimi, kaliteli tasarım ve iyi reklam, kısıtlı bütçe ile maksimum erişim, kitleye uygun üretilmiş güçlü içerik, tanıtım ve reklam filmleri, marka bilinirliğini arttırma, danışmanlık, müşteri ilişkileri, organizasyon yapısı, web sitesi, sosyal medya ve dahası için Stüdyo En; güven veren son derece modern bir kuruluş… Radyo, tv ve dijital platformlar için reklam filmleri, ürün kataloğu ve içerik, fotoğraf çekimleri, youtube içerikleri, sosyal medya içerik üretimi, haber çekimleri, röportajlar, kısa filmler, canlı yayın akışı, canlı ders anlatımları, montaj, kurgu animasyonlar, profesyonel ses kayıtları için başka adrese gitmeye gerek yok. Stüdyo En bütün ihtiyaçları karşılayacak yeterliliğe sahip.

EN ZOR ZAMANDA STÜDYO EN YANINIZDA

Ticari hayatta çözülemeyecek hiçbir sorun yoktur. Tıpkı tabiatta hiçbir hareketin karşılıksız kalmadığı gibi. Örneğin denizin veya bir gölün kenarına geçip küçük bir taş attığınızı düşünün. Bu hareketinizin etkisini anında bariz biçimde görürsünüz. Durgun suda hemen dalgacıklar oluşacaktır. Diğer taraftan aynı suya küçük bir taş değil de; iş makineleri yardımıyla veya mancınıkla büyük bir kaya parçası attığınızı düşünün. Ardından ortaya çıkan o muazzam ses ve dalgalanmayı tahayyül edin. İşte yapılacak söz konusu işi de aynı şekilde tahayyül edebiliriz. Ticari hayatta en çaresiz kaldığınız an, aslında çözüme en yakın olduğunuz zamandır. Yeterki en doğru mecra, en doğru adres tespit edilebilsin! Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.